Get Adobe Flash player

Op zaterdag, 24 mei wonnen onze leerlingen van 4 Elektriciteit-Elektronica en 4 Industriële Wetenschappen (Matthias, Lukas, Chris, Axel en Dries) de wedstrijd 'Redden voor gevorderden', een onderdeel van de RoboCup Junior België.  Deze wedstrijd is een internationaal initiatief om robotica en kunstmatige intelligentie te promoten.
Dankzij een goede onderlinge communicatie en snelle programmatie van de robots werd de eerste plaats in de wacht gesleept. Deze bestaat uit een meet and greet bij Asimo (de modernste humanoïde robot ter wereld van Honda). Daarnaast maken onze leerlingen kans op een wild card voor de wereldkampioenschappen van 2015. Ook de begeleidende leerkracht werd niet vergeten. Zij ontvangt een jaar gratis EOS magazine.

Een dikke proficiat voor dit team!